--

Zprostředkovatelé

Picture of Lubomír Kolář

Lubomír Kolář

Jednatel a úvěrový specialista

Na českém trhu se v poslední době objevila řada nových finančních zprostředkovatelů z řad právnických a fyzických osob. Hypoteční trh s klasickými spotřebitelskými hypotékami stagnuje vlivem rostoucích sazeb a zdražujících nemovitostí. Mnoho hypotečních poradců se tak snaží nahradit výpadek svých příjmů sjednáváním nebankovních úvěrů.  Doporučujeme si je velmi dobře prověřit. Mnoho nových společností totiž zdaleka nedosahuje kvality zaběhnutých a seriózních zprostředkovatelů. Z naší zkušenosti víme, že spousta zprostředkovatelů pouze strojově předává žádosti do nebankovních společností, bez jakéhokoliv následného servisu nebo péče.

Přitom s každým klientem se dá dlouhodobě pracovat. Nejprve je samozřejmě nutné klienta vyřešit nebankovním financováním. Posléze, až se klient dostane s cash-flow do plusu, zbaví se závazků vůči orgánům státní správy, je možné s tímto klientem dále pracovat a refinancovat ke klasickému bankovnímu ústavu.

Nicméně právě ta těžká, mravenčí práce s následným refinancováním a hledáním vhodné banky už spoustě poradců “nevoní” a nevyhovuje. 

Mnohdy nejsou schopni ani klientovi uzavřít vhodné pojištění nemovitosti nebo i rizikové pojištění, pokud by klienta potkal závažný úraz nebo nemoc a mohl se případně ocitnout v problémech se splácením.

Snažíme se maximálně v tomto odlišit od ostatních. Pokud klientovi navrhneme “A”  tedy vyřešení stávající svízelné situace, zároveň říkáme i “B” tedy jak s ním budeme pracovat v budoucnu. 

Snažíme se co nejvíce rozvíjet a neustále rozšiřujeme portfolio našich partnerů. V současné době jsme například schopni poskytnout klientům financování vydaných faktur nebo naopak úvěrové zaplacení přijatých faktur.

Apelujeme proto na vás  klienty, aby jste pečlivě zvážili koho si vyberete pro své financování, četli smlouvy a snažili se u těchto subjektů bez historie zjistit co možná nejvíce informací o jejich fungování a praktikách.

Naše zkušenosti s úvěry a hypotékami máme již od roku 2007. Recenze našich klientů svědčí o naší kvalitní práci a zájmu o klienta. I recenze, kvalita webu a historie zprostředkovatele svědčí velkou měrou o jeho kvalitě.

Naším cílem  je i nadále podporovat podnikatele a živnostníky včetně těch, kteří v této komplikované době s žádostí u svých bank neuspějí. 

Vyřešte své potřeby rychle a snadno.

Jednoduše si půjčte.

Jde to i BezBanky

Sdílet: