--
Časté dotazy

Úvěrující společnost ze zákona musí posoudit Vaši schopnost splácet; je nutné doložit buď daňová přiznání, případně alespoň podnikatelský záměr, případně výpisy z účtu.

Poplatky a úroková sazba jsou určovány individuálně dle vybrané finanční instituce. Poplatky lze většinou zahrnout do úvěru. Kromě sazby je ale důležitá pro klienta rychlost vyřízení a dosažení jeho záměru

Pro vybrání vhodného řešení je nutné doložit základní údaje o žadateli – žádost o úvěr a základní ekonomické podklady (daňové přiznání). U nových SRO nebo OSVČ alespoň podnikatelský záměr, podepsané odběratelské smlouvy apod.

Zpožděné splátky úvěrů v registrech většinou nejsou problém pro získání úvěru. Z úvěru je možné vyplatit exekuce, závazky vůči státu nebo nebankovním společnostem.

 
 

Dle typu úvěru můžete použít úvěr na provozní financování, koupi nemovitosti, vyplácení exekucí, věřitelů, rekonstrukci nemovitosti apod.

Na našich stránkách si vyberte typ úvěru, který potřebujete řešit a vyplníte kontaktní informace o Vás. Do 2 hodin Vás budeme kontaktovat a na základě telefonátu předběžně posoudíme možnost úvěru. Po sepsání žádosti a dodání základních podkladů bude vše předáno na schvalování. Celkové vyřízení úvěru trvá cca 14 dní.

Ano, jsme schopni řešit i tyto situace. Váš hypoteční úvěr lze ponechat a v případě dostatečné zástavy lze poskytnou další hypoteční úvěr.
Naše přidaná hodnota je ve zkušenostech, flexibilitě a rychlosti. Dokážeme Vám porovnat nabídky největších bankovních a nebankovních institucí, pomoci Vám s celým úvěrovým procesem, ušetřit poplatky a čas.