--

Provozní financování – rozjeďte své podnikání po lockdownu

Picture of Lubomír Kolář

Lubomír Kolář

Jednatel a úvěrový specialista

Nejdelší nouzový stav v novodobé historii skončil a ekonomika se pozvolna otevírá zpět do normálních kolejí. Lockdown postihl především menší firmy a živnostníky, kteří museli své podnikání výrazně omezit nebo dokonce úplně uzavřít. Toto omezení se především týkalo oblastí typu služby, obchod, gastronomie, cestovní ruch.

V lednu tohoto roku přerušilo své podnikání zhruba 25 000 živnostníků a podnikatelů.  Nejčastějším důvodem pro ukončení svého podnikání uvedli podnikatelé dlouhou dobu uzavření svých provozoven a nedostatečnou podporu od státu.

Podnikatelé a živnostníci, kteří ustáli dlouhodobý lockdown, sice nyní mají zakázek dost, ale na druhou stranu je trápí nedostatek provozního kapitálu na rozjezd podnikání. Velice často jsou s žádostí o provozní úvěr u svých mateřských bank odmítání. Důvodem je nejčastěji – logicky – pokles výsledků hospodaření a také záznamy v úvěrových registrech nebo nedoplatky vůči orgánům státní správy. Pokud se i k Vám banka obrátila zády a nutně potřebujete rychlé provozní financování, obraťte se na nás. Nabízíme Vám vyřízení úvěru zajištěného nemovitostí do 3 dnů, s úrokem 6,9%, bez náhledu do úvěrových registrů a složitého prokazování bonity. Při podpisu smlouvy navíc hotovostní záloha až 100 000 Kč.

Sdílet: